Общественная организация

Запорожская Областная Туристическая Ассоциация

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Previous Next

І Запорізький туристичний фестиваль – ярмарок відбувся!

Близько трьох років туристична громадськість запорізького краю виношувала ідею проведення туристичного фестивалю в регіоні, який би наблизив туристичні послуги з внутрішнього туризму та рекреаційного відпочинку до споживача. В 2016 році це стало можливим завдяки цільовому фінансуванню з коштів обласного бюджет, за що величезна подяка депутатському корпусу та кураторам сфери туризму і курортів із Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА.

Тож 21 травня в Парку «Дубовий гай», що у обласному центрі, вперше для всіх, кого об’єднують слова «туризм» та «оздоровлення» було представлено комплекс якісно найкращих туристичних, оздоровчих та суміжних послуг на літній сезон 2016 року, як від регіону, так і ряду інших областей України.

Запорізька обласна туристична асоціація, яка об’єднує провідних туристичних операторів Запорізької області, науковців, керівників ключових об’єктів туризму, краєзнавців та екскурсоводів, організаційно долучилася до проведення фестивалю в особі її голови - Римми Олександрівни Маруфенко, завдяки чому 10 турфірм - членів ГО ЗОТА представили на ярмарку привабливі туристичні та рекреаційні пропозиції з пляжного відпочинку, оздоровлення, пізнавального туризму, тощо.

Гості фестивалю з Києва, Харкова, Херсона та Івано-Франківська не лише продемонстрували свої регіональні цікавинки, а зацікавилися нашими, уклавши Угоди із запорізькими туристичними організаціями стосовно туристичних обмінів.

Делегації ряду територій Запорізької області теж достойно представити свої туристичні та рекреаційні принади, зацікавивши партнерів у співпраці.

Представленими пропозиціями з літнього відпочинку та оздоровлення від туристичних фірм, оздоровчих закладів та споріднених підприємств і організацій, до цьогорічного оздоровчого сезону із задоволенням скористалися близько 3000 тисяч відвідувачів ярмарку прямо на місці, тим самим віддаючи переваги здоровому способу життя та духовності і розуміючи, що це значно дешевше, спокійніше і безпечніше. Адже на фестивалі були представлені лише легальні туристичні, готельні та інші дотичні до туристично-рекреаційного бізнесу підприємства.

Дуже шкода, що в ході підготовки фестивалю не вдалася очікувана співпраця із запорізькою міською владою. Хочеться побажати їй якомога швидше завершити структурні зміни, посприяти прийняттю Стратегії розвитку туризму в місті Запоріжжі до 2020 року та посприяти якомога швидшому відкриттю міського туристично-інформаційного центру!

  • Туризм

    второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

  • 1
  • 2
  • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

  • 1