Общественная организация

Запорожская Областная Туристическая Ассоциация

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Круглий стіл «Розвиток туризму в м.Запоріжжі»

2 березня поточного року представники Запорізької обласної туристичної асоціації Маруфенко Р.О., Брацило Л.Ф., Вініченко В.С., Глазунова О.І., Дашевська І.М., Єфименко А.М. взяли участь у засіданні круглого столу «Розвиток туризму в м.Запоріжжі», який з пройшов в рамках розширеного засідання Постійної комісії з гуманітарних питань Запорізької міської ради останнього скликання. До розгляду нагальних проблем туристичної сфери було запрошено також представників Національного заповідника «Хортиця» та ряду дотичних до цього напрямку громадських організацій.

Голова комісії Вячеслав Зайцев запропонував до першочергового розгляду питання транспортного забезпечення відвідувачів Національного заповідника «Хортиця». Офіційна інформація, яка прозвучала з даного питання, засвідчила, що на сьогодні підходи до вирішення цього болючого питання залишилися такими ж, як і у міської влади попереднього скликання. Учасники круглого столу одноголосно відхилили пропозиції задовільнитися послугами маршруту № 50, який діє тимчасово і наголосили на необхідності запровадження такого міського маршруту, який би проходив від залізничного вокзалу «Запоріжжя -1» через о.Хортицю до запорізького дубу, надаючи можливість відвідування ключових туристичних об’єктів обласного центру.

В ході подальшої роботи учасники круглого столу зосередили увагу членів депутатської комісії як на поточних, так і на перспективних питаннях туристичного розвитку м.Запоріжжя. Пропозиції від ГО ЗОТА було передано комісії прямо в ході засідання, а це першочергові заходи на 2016 рік, перелік наявних проблемних питань та перелік заходів, які потрібно вирішити для успішного проведення оздоровчого сезону цього року. Особливу стурбованість було виказано стосовно сучасного бачення міською владою місця туристично-рекреаційної сфери в міській управлінській структурі. Фахівці туристичної сфери, з огляду на її потужний наявний економічний потенціал та маючи на сьогодні вищий керівний орган у складі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, виказали свою точку зору, вбачаючи необхідність у створені окремого підрозділу з питань туризму та рекреаційного розвитку в складі міської виконавчої влади. Прийнятним також могло б бути керівництво цією сферою з боку департаменту економіки. Запропонована ж управлінська схема у партнерстві з культурою на сьогодні просто вичерпала себе. Врешті решт знаходження у тандемі зі спортом та молоддю і то було б більш прийнятнішим.

В завершення роботи круглого столу головуючий Вячеслав Зайцев запевнив, що всі поставлені проблеми буде опрацьовано та надано максимальне сприяння у їх вирішенні. Він також зазначив, що комісія приймає пропозицію асоціації невідкладно оглянути разом ключові міські об’єкти туризму на предмет їх готовності до нового туристичного сезону.

  • Туризм

    второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

  • 1
  • 2
  • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

  • 1