Общественная организация

Запорожская Областная Туристическая Ассоциация

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ГО ЗОТА- в числі засновників НТО

Чергове засідання Виконавчої ради ГО ЗОТА було присвячене інформуванню Маруфенко Р.О., голови Ради, про її участь в Установчому засіданні Асоціації «Національна туристична організація» ( НТО), яке відбулося 5 грудня в м.Київ у Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за участі Першого віце-прем'єр-міністру – Міністру економічного розвитку і торгівлі України С.І.Кубів.

Вона поінформувала присутніх, що взяла участь, як представник регіонального тур бізнесу, в загальних зборах засновників НТО - громадської спілки, що ставить на меті сталий розвиток туризму в Україні, просування України на міжнародному туристичному ринку, координацію суспільної, наукової, просвітницької та іншої діяльності учасників туристичної галузі та керівних органів НТО.

В ході засідання було також обговорено проблему вирішення на державному рівні актуального для туристичного бізнесу питання гарантій в разі банкрутства або ліквідації банку. Адже хоча в Законі України « Про туризм» прописані на законодавчому рівні порядок та норми застосування фінансової гарантії, але жодним чином це питання не врегульоване в разі банкрутства чи неплатоспроможності банківської чи іншої кредитної установи.

Як результат, було складено звернення до профільного міністерства та відповідних комітетів Верховної ради України.

  • Туризм

    второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

  • 1
  • 2
  • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

  • 1