Громадська організація

Запорізька Обласна Туристична Асоціація

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Зелений туризм: від теорії до практики на конференції «Мільйон із гектара»

Програма конференції «Мільйон із гектара» цього року буде вперше включати тематику зеленого туризму в розширеному форматі, інформує проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», організатор події.

Так, 1 березня у рамках конференційних сесій, з презентацією ключових підходів до старту та успішного ведення проектів з зеленого туризму в умовах України виступить Борис Ігнатко, засновник двох агротуристичних садиб у Запорізькій області – «АКВАЗОО» та «Хутір Петерсона».

2 березня усі зареєстровані учасники зможуть відвідати ці два підприємства та на практиці ознайомитись з особливостями ведення бізнесу, в основі якого лежить ідея зеленого туризму.

Культурно-діловий тур другого дня події буде включати:

 • практичні моменти організації садиби для зеленого туризму;
 • підходи до успішної роботи зі споживачами послуг агротуристичного підприємства (промо-кампанії, освітні тури, етно-екскурсії, масові заходи, соціальні проекти);
 • організація тваринницьких та птахівницьких демо-ферм;
 • експозиція товарів народних промислів;
 • сироваріння та дегустація крафтових сирів.

Організатор конференції – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Спонсором конференції виступає Український Проект Бізнес-Розвитку Плодоовочівництва. Подія відбудеться за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА та Сумського Національного аграрного університету. Генеральний медіа-партнер конференції – журнал «Пропозиція».

Учасники події: понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (здебільшого, виробники зернових, олійних, технічних, овочевих і плодових культур, які мають на меті диверсифікувати своє виробництво).

Більш докладна інформація про конференцію знаходиться на офіційному сайті події, а з питаннями щодо події, будь ласка, звертайтесь
до проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»:

+380 562 320795

+380 96 5836323 – Євген Кузін, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

+380 67 6343980 – Олександр Хорев, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 • Туризм

  второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

 • 1
 • 2
 • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

 • 1