Общественная организация

Запорожская Областная Туристическая Ассоциация

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

На виставці «UITT’2018 “Україна – подорожі та туризм» можна буде ознайомитися також із запорізькими туристичними пропозиціями.

У Києві пройде Міжнародна туристична виставка UITT “Україна: подорожі та туризм”, на якій буде представлено стенди і від Запорозького краю.

З 28 по 30 березня в МВЦ столиці пройде найбільша міжнародна туристична виставка країни UITT’2018 “Україна – подорожі та туризм”. Понад 250 національних і світових туроператорів з 25 країн представлять колосальне розмаїття маршрутів для внутрішнього, в’їзного та виїзного туризму.

Більше 250 національних і світових туроператорів з 25 країн представлять колосальну різноманітність маршрутів для внутрішнього, в’їзного та виїзного туризму. Щорічно виставку відвідують понад 20 тисяч профільних фахівців туристичної галузі, серед яких: представники міжнародних і національних туристичних організацій, дипломати, високопосадовці державних міністерств і відомств, делегати готелів, санаторіїв, курортів, авіаліній та аеропортів, а також агенти суміжних індустрії з України та більш ніж 30 держав.
Грандіозні масштаби, десятки тисяч пропозицій турів на будь-який смак і можливості, насичена ділова програма, презентація всієї туристичної нерухомості, трансферів і пам’яток – протягом 24 років слугує візитною карткою UITT.
Виставка проходить за підтримки Всесвітньої туристичної організації United Nations World Tourism Organization (UNWTO), Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства Економічного розвитку і торгівлі України, Національної туристичної організації України (НТО)

 

  • Туризм

    второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

  • 1
  • 2
  • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

  • 1