Громадська організація

Запорізька Обласна Туристична Асоціація

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Долучайтеся до підготовки турсезону-2019!

До відома представників туристично-рекреаційної сфери м.Запоріжжя, що працюють в сфері внутрішнього та в’їздного туризму!

25 січня на базі міського ТІЦ відбулася нарада з питань планування роботи в туристично-рекреаційній сфері м.Запоріжжя на 2019 рік. В ній взяли участь представники районних адміністрацій Запорізької міської ради, міського депутатського корпусу, управлінці задіяних на цій проблемі міських підрозділів. Точкою відліку стала звітна інформація щодо проведених містом туристичних заходів, які дозволяють рухатися в цьому напрямі далі.

ГО ЗОТА внесла пропозицію невідкладно розпочати підготовку до туристично - оздоровчого сезону поточного року. Йшлося також про формування міського реєстру туристичних ресурсів та необхідність проведення заходів з їх благоустрою в кожному районі міста.

Ділова атмосфера та розуміння, які панували під час наради, вселяють сподівання на продовження конструктивної співпраці. Наступну зустріч заплановано на квітень. Отож, якщо є пропозиції з окресленого кола питань, пишіть на e-mail ГО ЗОТА: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

  • Туризм

    второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

  • 1
  • 2
  • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

  • 1