Громадська організація

Запорізька Обласна Туристична Асоціація

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Ювілейну, 25-у, Міжнародну туристичну виставку UITT "Україна – подорожі та туризм", урочисто відкрили в Києві.

Виставка буде проходити з 27 по 29 березня в "Міжнародному виставковому центрі" в Києві.

Як повідомили організатори виставки, у цьому році понад 35 областей і міст України будуть презентовані окремими стендами – вони представлять найактуальніші маршрути для внутрішнього і в’їзного туризму.

UITT – це традиційний щорічний майданчик для зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів та турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа. У минулому році в заході взяли участь 24 країни, серед яких компанії з Болгарії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Італії, Іспанії, Китаю, Кіпру, Куби, Мальти, Мальдівської Республіки, Малайзії, Марокко, Словаччини, Словенії, США, Палестини, Туреччини, Тунісу, України та Шрі-Ланки.

У національній експозиції 2018 взяли участь 36 міст і регіонів туристичної України.

Цього року рамках Ukrainian Hospitality Days Україна вперше буде представлена ​​на виставці єдиною експозицією. На UITT-2019 будуть представлені як постійні учасники, так і дебютанти, серед яких місто Коломия і смт Вигода на Івано-Франківщині, а також курортне село Щасливцеве на Арабатській стрілці.

"Київ залишається головною локацією для проведення подібних заходів. І ми робимо все, щоб створити комфортні умови для подорожей, як внутрішніх, так і іноземних туристів. Хочу зазначити, що у нас великі плани на цей рік в сфері туризму, в тому числі це реалізація масштабних інфраструктурних проектів, які ми презентуємо вже цього літа. Ми також запланували багато цікавих яскравих туристичних заходів на цей рік, але UITT, я вважаю, є найбільш значущою подією в світі туризму України. Київ завжди відкритий для того, щоб приймати відвідувачів з усього світу! Подорожуйте Україною і починайте свою подорож в Києві!", – зазначив начальник Управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко в рамках церемонії відкриття виставки.

Ділова програма UITT у цьому році включає більше 30 заходів, у тому числі різноманітні семінари й дискусії, присвячені найбільш важливим питанням туристичної галузі. Додатково до семінарів туристичних операторів про країни світу, в рамках Ukrainian Hospitality Days будуть проведені панельні дискусії та круглі столи, що стосуються розвитку туризму в Україні.

"Сьогодні тут присутні понад 300 представників туристичних компаній, туроператорів з 22 країн світу. Ні для кого не секрет, що туризм є стратегічною галуззю для України, про що заявляє і президент України Петро Порошенко. На жаль, на сьогоднішній день в Україні туризм займає 1,5% від ввп, тоді як у всьому світі – 10%, але ці показники будуть обов’язково зростати. Всі ми розуміємо, що туризм – це і інвестиції, і нові робочі місця, і розвиток інфраструктури. Ми раді констатувати збільшення іноземного турпотоку в Україну і великі темпи розвитку внутрішнього туризму. Хотілося б бачити розвиток не тільки у великих туристичних центрах нашої країни, а й у всіх інших містах України", – сказав заступник міністра МЕРТ Михайло Тітарчук.

Нагадаємо, виставка буде проходити з 27 по 29 березня в "Міжнародному виставковому центрі" в Києві.

Під час туристичної виставки UITT-2019 буде представлений туристично-інвестиційний проект "Соляна дорога", який спільно ініціювали Тавричанська, Асканійська і Присивашська об’єднані територіальні громади, а також міста Берислав, Каховка і Нова Каховка.

Джерело: Zruchno.Travel

Запорізький край представлений стендами міського ТІЦ та Запорізького обласного краєзнавчого музею

  • Туризм

    второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

  • 1
  • 2
  • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

  • 1