Громадська організація

Запорізька Обласна Туристична Асоціація

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сьогодні ГО «Запорізька обласна туристична асоціація» відзначає своє 10-річчя

Саме 30 квітня 2010 року відбулася державна реєстрація нашої організації у виконавчому комітеті Запорізької міськради.

ЇЇ створили лідери туристичного бізнесу Запорізької області, прагнучи єдиною командою впливати на позитивні зрушення у справі розбудови туристично- рекреаційної сфери.

Ними керувало бажання своєчасно і успішно реагувати на всі виклики і ризики, які є в туристичній галузі, активно сприяти поліпшенню туристичної інфраструктури регіону, впливати на популяризацію в світі рідної країни.

Ініціативу зі створення громадської організації працівників туристичної сфери проявили керівники провідних запорізьких туристичних організацій, які 06.04.2010 провели установчі збори, на яких більше 30 директорів туристичних фірм прийняли рішення про вступ до ГО «Запорізька обласна туристична асоціація».

В рамках роботи традиційної міжрегіональної виставки «Відпочинок. Туризм. Курорт » 15 квітня 2010 року засновники винесли на обговорення проект Статуту організації, а також запропонували всім колегам працювати в регіональному туризмі, керуючись Кодексом честі суб'єктів туристичної діяльності, який отримав схвалення всіх присутніх.

Офіційний старт до роботи був даний після отримання свідоцтва про реєстрацію організації 28.04.2010 в головному управлінні юстиції в Запорізькій області та державної реєстрації 30.04.2010.

Значення цієї події полягає в тому, що в особі Асоціації працівники сфери туризму в Запорізькій області отримали колегіальний орган для просування власного туристичного продукту, популяризації туристичних цікавинок краю, вираження своїх інтересів в органах виконавчої і законодавчої влади всіх рівнів. Першим головою ГО ЗОТА було обрано пані Людмилу Брацило, яка на сьогодні є Почесним головою Виконавчої ради ГО ЗОТА та туристичним експертом. Сьогодні

Виконавчу раду очолює Рімма Маруфенко, директор ПП «Компанія Маги-тур», за плечима у якої більш ніж 20-річний досвід роботи в туризмі.

ГО ЗОТА - є членом ряду неурядових всекраїнських громадських організацій, в тому числі НТО.

Сьогодні на рахунку ГО ЗОТА безліч справ, які рухали вперед український і запорозький туризм! Тож саме життя підтвердило правильність обраного шляху!

  • Туризм

    второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

  • 1
  • 2
  • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

  • 1