Громадська організація

Запорізька Обласна Туристична Асоціація

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Презентовано нові туристичні продукти Східної України

За ініціативи Національної туристичної організації України та за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» 10 листопада поточного року в режимі онлайн пройшла заключна частина воркшопу для Східних областей України по створенню місцевих туристичних продуктів. Свої кращі пропозиції місцевих туристичних продуктів представили учасники із Запорізької та Харківської областей, а також Кривого Рогу.

Представлені туристичні продукти знайшли позитивну оцінку з боку експертів заходу:

Матіаса Брандта – Міжнародного експерта, радника НТОУ з питань побудови системи DMO в Україні;

Марії Юхновець – Президента Association of Incoming Tour Operators of Ukraine, керівника MICE і інкамінг напрямків в Sputnik Kyiv DMC;

Івана Ліптуги – Президента НТОУ, голови ТК169 стандартизації у сфері туризму.

Запорізька презентація була здійснена командою професіоналів сфери туризму з числа регіонального представника НТО України – ГО « Запорізька обласна туристична асоціація» (ТФ «Магі тур», Агенство подорожей «Інтурист», ТФ «Браво тур», ФОП Вініченко В.С., ЗОГО «Дивосвіт»), запорізькою ТФ «Веста тревел» та кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи ЗНУ, які відобразили всю основну палітру видів туризму, притаманних для турпродукту регіону.

Цінним було саме те, що практично всі з 12 представлених турпродуктів були «від місцевого виробника» і практично всі – з числа діючих, а тому безболісно можуть бути інтегрованими в туристичні пропозиції провідних туроператорів країни.

Цікавими були також пропозиції з Харківщини та Кривого Рогу, що дає оптимістичну надію на майбутню зацікавленість широкої української спільноти та в’їзних туристів у споживанні заявлених внутрішніх туристичних продуктів.

  • Туризм

    второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

  • 1
  • 2
  • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

  • 1