Общественная организация

Запорожская Областная Туристическая Ассоциация

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Про розширене засідання Регіональної ради по координуванню туристичної та курортної діяльності при запорізькій обласній державній адміністрації

30 березня поточного року відбулося розширене засідання Регіональної ради по координуванню туристичної та курортної діяльності при запорізькій обласній державній адміністрації щодо забезпечення підготовки та проведення туристичного та курортно-оздоровчого сезону 2016 року.

В ній взяли участь члени Регіональної ради, керівники органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб’єкти туристичної діяльності, представники громадських організацій, засоби масової інформації і в тому числі представники ГО ЗОТА.

Вів засідання Мороко Владислав Валерійович – директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації.

В рамках Порядку денного засідання було розглянуто питання:

Особливості літньої оздоровчої кампанії 2017 року в регіоні та першочергові заходи по забезпеченню її проведенню.

Про стан вирішення нагальних проблем Придніпровської оздоровчої зони та хід підготовки до літньої оздоровчої кампанії 2017 року

Про усунення порушень, що мали місце на приморських територіях в ході літньої кампанії 2016 року та хід підготовки до туристично-курортного сезону - 2017.

Почесний голова ГО ЗОТА Брацило Л.Ф. виступила на засіданні з доповіддю «Шляхи формування та просування власного регіонального туристично-рекреаційного продукту».

За результатами обговорення питань готується Протокольне доручення, яке буде надіслано на території до виконання.

  • Туризм

    второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

  • 1
  • 2
  • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

  • 1