Громадська організація

Запорізька Обласна Туристична Асоціація

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

УХВАЛА про повернення позовної заяви

До Господарського суду міста Києва звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕВА-ТУР" з позовом до Товариства з обмежною відповідальністю "КАРІЯ ТУР ЮКРЕЙН" про стягнення 13376, 00 грн.

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98

УХВАЛА
про повернення позовної заяви

18.08.10

№ 05-5- 14 / 9811Суддя , розглянувши
позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕВА - ТУР"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "КАРІЯ ТУР ЮКРЕЙН"
про стягнення 13 376,00 грн.,
ВСТАНОВИВ:
До Господарського суду міста Києва звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕВА-ТУР" з позовом до Товариства з обмежною відповідальністю "КАРІЯ ТУР ЮКРЕЙН" про стягнення 13376, 00 грн.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 57 ГПК України до позовної заяви додаються матеріали, які підтверджують сплату державного мита у встановленому порядку .
Згідно п. 14 Інструкціі про порядок обчислення та справляння державного мита, виданої на підставі Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 р. № 7-93 "Про державне мито" при сплаті державного мита готівкою до документа, щодо якого вчиняється відповідна дія, додається оригінал квитанції кредитної установи, яка прийняла платіж, а при перерахуванні мита з рахунку платника - останній примірник платіжного доручення з написом (поміткою) кредитної установи такого змісту "Зараховано в дохід бюджету ___ грн. (дата)" . Цей напис скріплюється першим і другим підписами посадових осіб і відтиском печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення .
Поняття термінів першого та другого підписів посадових осіб визначено в п. 7 глави 1 розділу 2 Інструкція про міжбанківський переказ грошей в Україні в національній валюті, затвердженій постановою Правління Національного банку України 16.08.06 № 320. Зазначеною нормою встановлено, що право першого підпису належить керівнику банку (філії) та уповноваженим ним службовим особам, право другого підпису належить головному бухгалтеру банку (філії) та службовим особам, уповноваженим керівником банку.
До позовної заяви б/н від 05.08.2010 р. додане платіжне доручення № 3 від 12.08.2010 р.
На зворотному боці вказаного платіжного доручення в порушення встановленого порядку, а саме вимог Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита, відсутній напис кредитної установи "Зараховано в дохід бюджету ___ грн. (дата)" скріплений першим і другим підписами посадових осіб і відтиском печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення .
За таких обставин, у суду відсутні підстави вважати, що заявником додано передбачені п. 3 ч. 1 ст. 57 ГПК України документи.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 63 ГПК України, суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо не подано доказів сплати державного мита у встановлених порядку та розмірі.
За таких обставин, позовна заява не може бути прийнята до розгляду та підлягає поверненню для усунення допущеного порушення, після чого заявник не позбавлений права повторно звернутись з позовною заявою до господарського суду в загальному порядку (ч. 3 ст. 63 ГПК України).
Керуючись п. 4 ч. 1 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву і додані до неї документи повернути без розгляду.

Суддя М.М. Нарольський

  • Туризм

    второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

  • 1
  • 2
  • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

  • 1