Громадська організація

Запорізька Обласна Туристична Асоціація

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

УХВАЛА про повернення позовної заяви

Приватне акціонерне товариство «Страхова группа «ТАС» звернулося до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Карія Тур Юкрейн»про стягнення 662 712,94 грн. заборгованості.

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
_________________________________________________
УХВАЛА
про повернення позовної заяви

17.08.10

№ 05-5- 25 / 9767Суддя , розглянувши
позовну заяву Приватне акціонерне товариство "Страхова група "ТАС"
до Товариство з обмеженою відповідальністю "Карія Тур Юкрейн"
про про тстягнення боргу - 662 712,94 грн.
ВСТаНОВИВ :
Приватне акціонерне товариство «Страхова группа «ТАС» звернулося до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Карія Тур Юкрейн»про стягнення 662 712,94 грн. заборгованості.
Відповідно до пункту 3-1 статті 57 ГПК України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
У відповідності з п.11, 12 Порядку оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних та господарських справ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2005 р. N1258, з метою перерахування коштів для оплати витрат у графі платіжного доручення "Призначення платежу" зазначається "Інформаційно-технічне забезпечення судового процесу", а також найменування суду, до якого особа звертається з позовною заявою. Документ про оплату витрат додається до позовної заяви, заяви, клопотання, скарги, яку особа подає до суду відповідно до процесуального законодавства. Документом про оплату витрат є квитанція установи банку або відділення поштового зв'язку, які прийняли платіж, платіжне доручення, підписане уповноваженою посадовою особою і скріплене печаткою установи банку з відміткою про дату виконання платіжного доручення. У разі коли оплата витрат здійснюється шляхом перерахування коштів з рахунка вкладника, відкритого в установі банку, додається довідка, засвідчена підписом контролера, скріпленим печаткою фінансової установи.
На поданому платіжному дорученні №19527 від 04.08.2010р. у призначенні платежу не вказано найменування суду, до якого особа звертається з позовною заявою, не вказано посадове становище та прізвище посадової особи банківської установи, яка підписала дане платіжне доручення, відсутня печатку установи банку (а не набірний штамп).
Таким чином, вказане платіжне доручення не може вважатись належним доказом сплати витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу з позовної заяви, з якою позивач звернувся до суду.
Наведені недоліки є підставою для повернення позовної заяви згідно ст. 63 п. 10 ГПК України.
Повернення позовної заяви без розгляду не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку, після усунення вказаних недоліків.
Керуючись п. 10 частини першої ст. 63 ГПК України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
Позовні матеріали Приватного акціонерного товариства «Страхова группа «ТАС»повернути без розгляду.

Суддя

С.М. Морозов

  • Туризм

    второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

  • 1
  • 2
  • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

  • 1