Громадська організація

Запорізька Обласна Туристична Асоціація

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

УХВАЛА ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

Суддя , розглянувши позовну заяву Приватного підприємства "Лерос-Тревел" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Карія Тур Юкрейн" про стягнення 10 784,00 грн., визнала подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44 тел. 284-18-98
________________________________________
УХВАЛА
ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

13.08.10

Справа № 51/228.


Суддя , розглянувши позовну заяву Приватного підприємства "Лерос-Тревел"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Карія Тур Юкрейн"
про стягнення 10 784,00 грн.,
визнала подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України,
СУДДЯ УХВАЛИЛА:
1 . Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Розгляд справи призначити на 30.08.10 о 11:55 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, кабінет № 4.
3 . Зобов’язати учасників процесу на підтвердження їх статусу юридичної особи і повного найменування подати суду оригінал і належну копію статуту (положення), свідоцтва про державну реєстрацію та довідки (витяг, виписки) від органу статистики або державного реєстратора про знаходження в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців станом на серпень 2010 р.; довідки про рахунки відкриті в банківських установах або органах Державного казначейства України.
4. Зобов’язати позивача надати суду :
- власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;
- довідки (витяг, виписки) від органу статистики та державного реєстратора про знаходження відповідача в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців станом на серпень 2010 р.;
- оригінали доданих до позовної заяви документів для огляду в судовому засіданні;
- довідку з установи банку щодо обсягу надходження грошових коштів від відповідача на рахунок позивача за договором № 04933 від 02.04.2010 р. за період з 02.04.2010 р. до 27.08.2010 р. (із зазначенням призначення платежу, сум та дат сплати грошових коштів);
5. Зобов’язати відповідача надати суду:
- відзив на позовну заяву у порядку, передбаченому ст. 59 ГПК України, з нормативно обґрунтованими поясненнями по суті заявлених вимог та доданням оригіналів для огляду та належним чином завірених копій підтверджуючих документів, докази направлення відзиву з доданими до нього документами на адресу позивача;
6. Зобов’язати позивача та відповідача провести взаємозвірку розрахунків станом на серпень 2010 р. Обов’язок проведення покласти на позивача , при цьому зобов’язавши відповідача забезпечити належне проведення взаємозвірки розрахунків. Акт надати в засідання суду (в разі неможливості провести взаємозвірку розрахунків, зобов’язати позивача надати суду письмові пояснення, в яких зазначити причини невиконання вимог ухвали суду).
7 . Звернути увагу учасників судового процесу на положення ст. 38 ГПК України щодо витребування доказів.
8. Поставити до відома учасників судового процесу на обов’язковість дотримання вимог, передбачених ч.2 ст. 36 ГПК України, щодо подачі документів.
9. Зобов'язати учасників судового процесу направити в судове засідання своїх представників, повноваження яких оформити у відповідності з вимогами ст.28 ГПК України, а також надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників.
10. Звернути уваги сторін на обов`язковість виконання вимог суду та положення п. 5 ст. 83 ГПК України, відповідно до якого суд має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.
10. Попередити відповідача, що у разі ненадання відзиву на позов та витребуваних судом документів, справа згідно зі ст. 75 ГПК України буде розглянута за наявними в ній матеріалами.
12. Звернути увагу сторін на те, що спір може бути врегульований між сторонами шляхом укладення мирової угоди на будь –якій стадії господарського процесу.
Суддя Пригунова А.Б.

  • Туризм

    второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

  • 1
  • 2
  • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

  • 1