Громадська організація

Запорізька Обласна Туристична Асоціація

(061) 212-39-22 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Кабмін пропонує скасувати ліцензування виробництва Авто, видобутку корисних копалин та турагентської діяльності

Кабінет Міністрів запропонує восени Верховній Раді скоротити ліцензування низки видів діяльності. Серед іншого, буде запропоновано відмовитися від ліцензування виробництва автомобілів і видобутку корисних копалин.

Таке рішення сьогодні, 26 липня, озвучив на прес-конференції заступник голови Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Сергій Третьяков.

Зі слів Третьякова, буде запропоновано повністю скасувати ліцензування виробництва й видобутку, оскільки ці види діяльності регламентуються іншими документами, зокрема, сертифікаційними. "Наприклад, ми проти ліцензування виробництва автомобілів", - сказав він.

Також Третьяков нагадав, що ліцензування автомобілів було запроваджено в 2005 році, і протягом двох років Мінпромполітики не могло сформулювати, що саме в цьому виді діяльності повинне підлягати ліцензуванню.

Він також підкреслив, що при виробництві автомобілів і без того є певний технічний регламент, порушувати який не можна. До того ж, цей вид діяльності підлягає обов'язковій сертифікації.

"Що стосується видобутку й пошуку корисних копалин, одержавши таку ліцензію, ви не маєте права займатися цими роботами, тому що вам ще додатково потрібно одержати довідку про користування надрами з точними географічними координатами, у якій буде зазначено, що ви маєте право робити, - зазначив він. - Тобто тут фактично йде повне дублювання".

Зі слів Третьякова, на такі види діяльності, як генно-інженерна діяльність, виробництво, зберігання й реалізація рідкого палива й біомаси, виробництво, зберігання й реалізація біогазу, проектування, технічне обслуговування, будівництво нових і реконструкція діючих систем видобутку газу на вугільних родовищах за останні три роки не було видано жодної ліцензії.

Також він підкреслив, що буде запропоновано відмовитися від ліцензування топографо-геодезичних і картографічних робіт, турагентської діяльності, діяльності митних перевізників.

  • Туризм

    второе приоритетное направление стратегии регионального развития Запорожской области до 2015 года

  • 1
  • 2
  • Запорожский областной туристическо-информационный центр www.zotic.zp.ua

  • 1