Громадська організація

Запорізька Обласна Туристична Асоціація

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

uk UK en EN ru RU

У запорізькому туризмі час працювати командою

zaporojie

Так вирішили лідери туристичного бізнесу Запорізької області, створивши в квітні 2010 року громадську організацію «Запорізька обласна туристична асоціація».

Цьому сприяли: регіональний патріотизм, бажання активно сприяти поліпшенню туристичної інфраструктури регіону, прагнення своєчасно і успішно реагувати на всі виклики і ризики, які є у туристичній галузі в умовах сучасної економічної кризи.

Ініціативу зі створення громадської організації працівників туристичної сфери проявили запорізькі керівники туристичних організацій які 06.04.2010 провели установчі збори на якому більше 30 директорів туристичних фірм прийняли рішення про вступ до «Запорізьку обласну туристичну асоціацію».

В рамках роботи традиційної міжрегіональної виставки «Відпочинок. Туризм. Курорт »15 квітня 2010 року засновники винесли на обговорення проект Статуту організації, а також запропонували всім колегам працювати в регіональному туризмі, керуючись Кодексом честі суб'єктів туристичної діяльності, який отримав схвалення всіх присутніх.

Офіційний старт до роботи був отриманий після отримання свідоцтва про реєстрацію організації 28.04.2010 в головному управлінні юстиції в Запорізькій області та державної реєстрації 30.04.2010 у виконавчому комітеті Запорізької міськради.

Значення цієї події полягає в тому, що в особі Асоціації працівники сфери туризму в Запорізькій області отримали колегіальний орган для вираження своїх інтересів в органах виконавчої і законодавчої влади всіх рівнів.

Асоціація також покликана консолідувати зусилля всіх тих, кому не байдуже не тільки майбутнє свого бізнесу, а й перспективи запорізького туризму.

Поділяєш цю позицію? Тоді тобі місце в нашій команді!

pdf Статут Асоціації [2016]
pdf Кодекс честі