Громадська організація

Запорізька Обласна Туристична Асоціація

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

uk UK en EN ru RU

Запорізька обласна філармонія пропонує співпрацю у сфері мистецького туризму

2014 рік – це рік 75-річчя Запорізької обласної філармонії, добре знаної в Україні та поза її межами.

Прихильники професійного мистецтва роками торують дорогу до цього академічного закладу і кожного разу відкривають для себе щось нове.

Славнозвісний академічний симфонічний оркестр, козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», провідні артисти підготували до уваги широкого кола шанувальників вокального та музичного мистецтва різнопланові тематичні концертні програми.

Академічний симфонічний оркестр під керівництвом народного артиста України Вячеслава Реді презентує поціновувачам професійного мистецтва концертні програми: «Хіти ХХ століття», «Музика кіно», «Класика та сучасність», «Музичні перлини ХХ століття» та інші.

Серед творчого доробку козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» цікавими і пізнавальними для глядачів стануть концертні програми « Козацькому роду нема переводу», «Різдвяні зустрічі», «Шлях до Тараса», «Козацька вольниця – земля невмирущої слави». Родзинкою невичерпного творчого доробку ансамблю є грандіозна постановка театрального дійства за мотивами опери Семена Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм».

Для юних глядачів у концертному залі імені М.І.Глінки обласної філармонії передбачений перегляд яскравих і видовищних дійств:

комічної опери за однойменною казкою Г.Х.Андерсена «Огниво», музичної казки М.Мінкова і Н.Сац «Чарівна музика», мюзиклу за мотивами однойменної казки Г.Х.Андерсена «Дикі лебеді», музичної програми для дітей «Мама, тато, я», музичної казки на новий лад «Червона шапочка», концертної програми для дітей «Веселий музичний зоопарк» та безкоштовні мистецькі екскурсії залами філармонії.

Тож Запорізька обласна філармонія завжди буде рада співпраці із туристичними операторами регіону, яких зацікавлять культурно – мистецькі проекти з популяризації серед широкого кола усіх вікових груп кращих зразків та шедеврів світового та вітчизняного вокального і музичного мистецтва. Адже саме це допоможе сформувати у наших співгромадян витончений естетичний смак, потяг до прекрасного та зробить їх дозвілля духовним і змістовно насиченим!

Запорізька обласна філармонія чекає на запоріжців та гостей міста!

Колективні заявки приймаються за телефонами:

236-44-85-концертний відділ; 236-44-67-каса.